Galerie vín

Jídlo

V pátek 29. září 2017 v 17:00 hod je slavnostně otevřeme galerie vín Stará hora, kde bude k degustaci více než 70 vín od nejlepších vinařů z Moravy.

 

Při přípravě galerie jsme se volně inspirovali myšlenkou Salonu vín ve Valticích. Chtěli jsme vytvořit prostor, kde budou moci lidé zavítat kdykoliv během roku a ochutnat zde vína z blízkých vinařských oblasti. Vážíme si toho, že se nám do galerie podařilo zapojit významné vinaře z okolních obcí. V současné době máme v nabídce zastoupeno okolo 20 vinařství.

 

Cílem je vytvořit místo, kde se schází lidé, kteří mají rádi dobré víno, jídlo a společnost. A zároveň jim přiblížit opravdovou chuť našeho kraje. Celý koncept je zaměřen na místní gastronomii: ve sklípku budou degustovat ty nejlepší vína z Moravy, na vyhlášený velkopavlovický chleba namažou luxusní paštiky z blízké paštikárny a ke kávě ochutnají dezerty od místních cukrářek.

 Cena volné degustace na dobu 90 min je 380,- kč.

„Návštěvník si u nás zakoupí časově omezenou vstupenku a bude mít možnost ochutnat kterékoliv z vystavených vín. Množství vzorků, které sami ochutnáte tak závisí pouze na Vaší chuti.

 

Velkou výhodou je, že uložené lahve si u nás mohou rovnou zakoupit.

 

Součástí galerie je vinný bar s kavárnou, který nabízí místo pro posezení u vína s přáteli, ale také prostor pro pořádání oslav, rautů, školení atd. Areál zahrnuje i devět ubytovacích apartmánů.

 Těšíme se na vaší návštěvu v naší galerii vín


Aktuality
Červen ve Velkých Pavlovicích

Kalendář akcí TOSKÁNSKÉ ODPOLEDNE na Penzionu André (3.6.2016) ŠSV, a.s. pořádá při příležitosti 115. výročí Šlechtitelské stanice vinařské Velké Pavlovice akci TOSKÁNSKÉ ODPOLEDNE,která se uskuteční v pátek 3. června 2016 od…


Červenec ve Velkých Pavlovicích

ČERVENEC Pátek 1. července 2016 * Prázdniny jsou tu! * Den pro děti (Louka u rybníka)Pátek 1. července 2016 * Oldies diskotéka pod širým nebem (Louka u rybníka)Sobota 2. července 2016 * Meruňkobraní aneb Meruňky na talíři (Ekocentrum Trkmanka)Sobota 2. července 2016 * Kolem…Předpověď počasí


Partneři


Kontakty
Emailová adresa: info@stara-hora.cz Telefon: +420 604 330077 Webové stránky: www.stara-hora.cz